biuro@swiatkorka.pl      +48 508-505-228

  DARMOWA DOSTAWA DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 1500 zł

Jak zapisać się do newslettera?

Zapisanie się do Newslettera jest całkowicie dobrowolne

Newsletter służy wyłącznie do komunikacji między sklepem a Klientami, a w szczególności do informowania ich o nowościach w sklepie, promocjach, atrakcyjnych rabatach.

Założenie konta nie jest jednoznaczne z wpisaniem się do Newslettera, jest to osobna i dobrowolna zgoda Klienta wymagająca jego działania.

Jak zapisać się do Newslettera?

Jest na to kilka możliwości wymienionych poniżej:

1. Przy rejestracji jako Klient sklepu

Poprzez dobrowolne zaznaczenie tej opcji i kliknięcie zarejestruj się

 

2. Jako Klient sklepu

Jeśli jeszcze nie zapisali się Państwo do Newslettera, a chcą Państwo do niego dołączyć nic straconego :)

Logujemy się wówczas na konto Klienta w sklepie, na samym dole w stopce klikamy Ustawienia konta

 

Po kliknięciu pojawi nam się edycja profilu i tam zaznaczamy zgodę na otrzymywanie newslettera i zapisujemy

 

3. Jako gość lub odwiedzający bez konieczności rejestracji w sklepie

W każdej chwili, gdy najdzie nas ochota na zapis do Newslettera możemy na stronie głównej samemu zapisać się do newslettera w tym miejscu

Zapis do newslettera jest prosty i trwa chwilę. Klikamy w pole, wpisz adres e-mail i tam podajemy e-mail i obok wciskamy guzik, zapisz się i gotowe.

4. Wyskakujący pop-up na sklepie

Na naszym sklepie po upływie kilkudziesięciu sekund wyskakuje również pop-up, wpisanie w nim adresu e-mail i kliknięcie zapisz się, również powoduje rejestrację w Newsletterze.

Pop-up może się nie pokazać, w sytuacji, kiedy w ustawieniach przeglądarki są blokowane wyskakujące okienka. Wówczas należy na nie zezwolić, aby się pokazał lub jeśli nie chcemy odblokowywać, skorzystać z innych wymienionych form zapisu do newslettera.

Po zapisaniu się obojętnie, z której opcji, otrzymują Państwo e-mail od sklepu z prośbą o autoryzację i potwierdzenie zapisu. E-mail jest wysyłany po to, aby upewnić się, czy faktycznie wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie wiadomości i nikt nie zrobił Państwu żartu, wpisując przypadkowy mail oraz w celu uniknięcia rozsyłania niepożądanych maili i spamu.

Po kliknięciu linku weryfikacyjnego na poczcie e-mail, zapis do Newslettera odbył się poprawnie i od tej pory będą Państwo otrzymywać wiadomości ze sklepu z atrakcyjnymi rabatami, nowościami, czy promocjami.

Administratorem Państwa danych w tym adresu e-mail podanego przy zapisie do Newslettera jest właściciel sklepu firma Independent Group Klaudia Wawrzonkowska, ul. Opatkowicka 1/16, 30-499 Kraków.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl