Strona główna Rozrywka Szkoła uwodzenia – 10 prostych rad, które pomogą Ci w zdobyciu kobiety...

Szkoła uwodzenia – 10 prostych rad, które pomogą Ci w zdobyciu kobiety marzeń

322
PODZIEL SIĘ

Kiedy mężczyzna spotyka kobietę swoich marzeń, często boi się do niej podejść w obawie przed odrzuceniem i ośmieszeniem. Opanowanie sztuki uwodzenia jest niezwykle trudne i często nie stanowi 100% powodzenia we wszystkich sytuacjach. Każda kobieta jest wyjątkowa, jednak istnieją pewne zasady, które sprawiają, że nawet najtwardsze serce zmięknie.

W niniejszym tekście przedstawionych zostanie 10 prostych zasad, których należy przestrzegać w rozmowie z kobietą.

I Kobiety należy słuchać (szczerze)

Kiedy kobieta mówi nie wolno jej ignorować. Nieuwaga i znudzenie rozmową wykazywane przez mężczyznę może szybko zbudować barierę między parą rozmówców.

II Kobiet nie wolno porównywać

Podczas rozmowy z kobietą, nie powinno się stosować porównań jej zachowań, czy wyglądu do innych osób. Chyba, że mężczyzna jest przekonany o tym, że jego porównanie (np. do gwiazdy filmowej) będzie stanowiło dla kobiety komplement.

III Mężczyzna nie powinien wyliczać swoich dotychczasowych kochanek

Takie zachowanie z pewnością nie przyniesie pożądanego skutku. Kobiety nie lubią znajdować się na liście podbojów wytrawnych kobieciarzy.

IV Dobrze jest pomówić o sobie

Mężczyzna powinien dać Kobiecie poczucie, że chce opowiedzieć jej wszystko, dlatego nie powinien on wzbraniać się od opowiadania ciekawych historii rodzinnych. Warto również wspomnieć o swojej pracy i życiu osobistym (z uwzględnieniem poprzednich zasad).

Na stronie uwodzenie.org znajdziesz wiele ciekawych artykułów, omawiających na przykład to, na czym polega erekcja i wiele innych.

V Wspólna pasja łączy

Podczas rozmowy warto jest nawiązywać do swoich zainteresowań i pasji. Dzięki wspólnemu hobby rozmówcy mogą łatwo nawiązać relację opartą o wymianę doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących interesującego ich tematu.

VI Kto pyta nie błądzi

Kobiety lubią być w centrum uwagi. Mężczyzna z nią rozmawiający powinien wykazać zainteresowanie jej życiem i pasjami. Należy jednak unikać nadmiernej ilości zadawanych pytań, ponieważ w takiej sytuacji kobieta może poczuć się osaczona.

VII Kobiety nie należy oceniać

Podchodzenie do kobiety i mówienie jej, że jest ideałem może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale również skutecznie ją odstraszyć. Bezpośrednie wypowiadania swoich opinii na temat urody rozmówczyni, może spowodować speszenie i sygnalizować zainteresowanie wyłącznie fizyczną sferą jej atrakcyjności.

VIII Do Kobiety należy odnosić się z szacunkiem

Okazywanie szacunku swojemu rozmówcy jest jedną z podstawowych zasad nawiązywania pozytywnej relacji, nie tylko między kobietą, a mężczyzną. Mężczyzna nie może się zwracać do kobiety używając niestosownego słownictwa lub czyniąc w jej stronę niepochlebne uwagi.

IX Gentelman zawsze w modzie

Choć walka o równouprawnienie zmieniła to i owo, większość kobiet nadal lubi, kiedy mężczyzna odsuwa jej krzesło lub otwiera przed nią drzwi. Dobre maniery są jedną z cech, na które kobiety szczególnie zwracają uwagę.

X Umiar w używkach

Podczas rozmowy z kobietą marzeń należy wstrzymać się od spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Po pierwsze trunki wysokoprocentowe mogą skutecznie rozhamować zachowania jednostki, a po drugie mężczyzna, który upija się na pierwszej randce do nieprzytomności, nigdy nie zrobi na swojej potencjalnej partnerce dobrego wrażenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here